Akcje / wydarzenia

Poniżej przedstawiamy akcji, wydarzeń, w których bierzemy udział i te w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako sponsorzy, organizatorzy lub uczestnicy.

Trwające akcje:

Akcje zakończone:

Akcja ma na celu nagłośnienie potrzeb związanych z utrzymaniem czystości wśród zwierząt. Jeśli wśród NAS są ludzie, którym nie jest obojętny los zwierzaków, otoczenie i warunki w których żyją, może przekazać ŻWIREK do schroniska w swojej okolicy (bliskiej lub dalekiej).

Akcja Dzieci Dzieciom przeprowadzona w Zespole Przedszkolno-szkolnym w Granowie miała na celu zebranie zabawek, artykułów papierniczych, dla szpitali w Kościanie i Śremie.

Wydarzenia w których uczestniczyliśmy:

Konkurs Tańca o “Złotą Nutkę”

2.04.2019 / Kościan / Zespół Szkół Specjalnych nr 5

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MARII KONOPNICKIEJ W KOŚCIANIE ORAZ STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ „PATRZMY SERCEM” 

organizują:

XII KONKURS TAŃCA O ZŁOTĄ NUTKĘ

w dniu 2 kwietnia 2019 roku

godz. 9.00 – 13.30

w Hali Sportowej przy Zespole Szkół im. Marii Konopnickiej
ul. Marii Konopnickiej 1
w Kościanie

Impreza ma charakter konkursu dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Atrakcją konkursu będą występy znanych artystów z różnych dziedzin kultury.

Konkurs odbywa się cyklicznie pod hasłem:
„Tańcz nie żałuj podłogi, tańcz niech zabolą cię nogi”

Honorowy patronat nad XII Konkursem Tańca o Złotą Nutkę objął Starosta Powiatu Kościańskiego

Bieg charytatywny Nocna 7ka

29.03.2019 / Czempiń
Nocna Siódemka powstała aby pomagać, to bieg i marsz nordic walking na dystansie 7 km. To już druga edycja. Biegniemy nocą , z latarkami, polnymi drogami, przez las.Kończymy przy świetle ogniska. Będzie bardzo klimatycznie i w szczytnym celu. W tym roku zbieramy środki na leczenie i rehabilitację Joasi ( https://www.facebook.com/nocnasiodemka/photos/a.556319158087323/774955449557025/?type=3&theater ) i Jakuba ( https://www.facebook.com/nocnasiodemka/photos/a.556319158087323/774962586222978/?type=3&theater ) . Opłata startowa oraz kwota ze sprzedażny koszulek i kubków, w całości zostanie przekazana Joasi i Jakubowi-podopieczny Stowarzyszenie na Rzecz Osób Chorych i Potrzebujących “Jasiek” .Nocna Siódemka to bieg charytatywny, ale nie zapominamy o tym, że lubimy się ścigać i mierzyć się ze swoimi słabościami i rywalami. Dzięki naszym przyjaciołom i partnerom Nocna Siódemka to w pełni profesjonalnie zorganizowany bieg.Firma PlusTiming wiodąca Polska marka obsługująca dziesiątki imprez sportowych na terenie kraju, przeprowadzi sprawną obsługę elektronicznych zapisów i zmierzy czas każdego z Was przy użyciu chipów. Będzie prowadzona klasyfikacja OPEN zarówno w biegu jak i w Marszu Nordic Walking oraz dodatkowo w biegu klasyfikacja wiekowa i gminna. Każdy z uczestników otrzyma na mecie medal Nieodłącznym elementem profesjonalnie zorganizowanych zawodów jest sposób zapisów, kiedy zawodnik może zarejestrować się robiąc przelew elektroniczny. Obsługę płatności online wykonuje dla nas lider płatności na rynku polskim – serwis Przelewy24. Przy Nocnej Siódemce spotkała nas niezmiernie miła niespodzianka. Już po raz drugi serwis Przelewy24 zdecydował się przekazać całość prowizji od opłat internetowych na leczenie i rehabilitacje Joasi i Jakuba. Biegamy i Pomagamy.